Сьогодні, 15 квітня, голова ДПА у Львівській області Віталій Хилюк представив нових заступників колективу податкової області.
Про це повідомив прес-центр ДПА у Львівській області.
Першим заступником голови став Микола Князевич, колишній перший заступник Голови Державної податкової адміністрації в Івано-Франківській області.
Заступниками голови призначено колишнього начальника управління Пенсійного фонду в Сокальському районі Івана Кравчука, який свого часу керував Сокальським відділенням Червоноградської ОДПІ та колишнього заступника начальника Дрогобицької ОДПІ Михайла Басараба.
Під час офіційного представлення Віталій Хилю зауважив, що призначення заступником Івана Кравчука “покликано стимулювати такий важливий напрямок роботи, як упередження руйнації економіки області шляхом доведення підприємств до штучного банкрутства”.
„Центр уваги роботи в податковій змістився, як того вимагає Президент України Віктор Ющенко, в сторону виконання завдань по наповненню бюджету, який має яскраво виражені соціальні ознаки, а не на задоволення амбіцій окремих осіб чи груп, що перебували під їх патронатом”, — заявив на представленні Хилюк.