У вітальній адресі від імені Олега Панькевича зазначено:

«Чехія і Україна мають чимало історичних спільних рис. Серед них – непоборне прагнення до самостійності та незалежності. І чехи, й українці віками виборювали Богом дане право сповідувати свою віру, традиції та звичаї, право жити вільно у своїй державі.

Не знаючи історії, не збудуємо майбутнього. Тому сьогодні, у день, коли постала Чехословацька держава, згадуємо імена її творців – політика й філософа Т. Масарика, визначного державника Е. Бенеша, генерала М. Штефаніка. Згадуємо, якими були зв’язки чехословацьких лідерів із Українською Центральною Радою та Директорією УНР, їх стосунки із Західноукраїнською Народною Республікою, прихильне ставлення чехів до української еміграції, яка знайшла у Вашій країні хороші умови для своєї діяльності, розвинувши потужні осередки української культури, науки, суспільно-політичного життя... Вклоняємося світлій пам’яті чехословацьких студентів, які загинули, протестуючи проти німецько-фашистського поневолення восени 1939-го. Пригадуємо роки політичних репресій, А. Дубчека і "Празьку весну", сповнений трагізму 1968¬-ий рік і совєтські танки на вулицях Праги... "Оксамитову революцію", В. Гавела і січень 1993-го, коли Чеська Республіка стала суверенною державою. Сторінки великої історії боротьби за свободу великого народу!

У день свята дозвольте висловити впевненість у тому, що дружні стосунки між Україною та Чехією будуть зміцнюватися і поглиблюватися. Бажаємо Вам, вельмишановний пане Генеральний консуле, й усім працівникам Генерального консульства Чеської Республіки у Львові міцного здоров’я, родинного благополуччя, реалізації задумів у Вашій відповідальній діяльності. А чеському народові – подальших звершень у процесах утвердження відкритого, демократичного суспільства, впевненого і сповненого оптимізму поступу в майбутнє, стабільності та процвітання».