Голова Регіонального відділення ФДМУ у Львівській області, заступник голови ЛКО НРУ Степан Давимука готовий перейти на роботу у ВРУ. Про це він заявив особисто „Контекст-медіа”.
„Я прийняв рішення про перехід на роботу у Верховну Раду і готовий обійняти посаду народного депутата”, ― сказав Степан Давимука.
Степан дави мука зазначив, що він буде працювати у якості народного депутата в тому напрямку, який буде визначений фракцією „Наша Україна”.
„В якому я буду працювати комітеті ― залежатиме від рішення фракції „Наша Україна”. Я можу працювати в будь-якому напрямку. Звичайно, хотілось би працювати в напрямку економічної політики або у бюджетному комітеті. Але я буду працювати там, де виникне потреба”, ― сказав він.
Щодо можливого кандидата на посаду керівника Регіонального відділення ФДМУ у Львівській області, то Степан Давимука зазначив, що він рекомендуватиме кандидатуру на цю посаду.
„Звичайно кандидатура є. Але я не хотів би її зараз називати, це буде професійна і відповідальна людина”. ― сказав він.
Очікується, що сьогодні значна група депутатів з фракції „Наша Україна”, в тому числі і ті, хто отримав депутатський мандат за списком блоку „Наша Україна”, будуть призначені на посади в Кабміні, в зв’язку з чим складуть з себе депутатські повноваження.
Степан Давимука займає 77 позицію у виборчому списку блоку „Наша Україна”. Останньою на цьому тижні депутатський мандат отримала Єлена Бондаренко, яка у списку посідає 74 позицію.