За словами Макєєнка, запустити систему особистого голосування в парламенті нереально, «адже вона працює тільки тоді, коли двома руками натискаються дві кнопки». «Кожен голосуватиме за себе? Ну, ви прийдіть у зал і подивіться, адже жодне рішення так не приймуть! Як ми закони голосуватимемо?», - обурився депутат.

Також він зазначив, що з технічної точки зору, для запуску системи особистого голосування необхідно рішення апарату Верховної Ради і згоду регламентного комітету. «Але я вважаю шанси запустити нову систему, як нульові. Вона помре у перші ж хвилини роботи... Система особистого голосування - безперспективна річ», - стверджує регіонал.

«Думаю, треба навпаки, вносити зміни до Конституції, в закон про Регламент і в закон про статус народного депутата. Адже життя вимагає такого голосування, яке є зараз. Ось ви мені дзвоните зараз, а я в кулуарах. У залі йде голосування. Давайте говорити правду. Голосувати кожному за себе - неможливо! Як тоді ходити на засідання комітету, прес-конференції, зустрічі з виборцями, прийомні дні, слідчі комісії? Неможливо бути одночасно і там, і в залі. У нас партія голосує практично одноголосно, не важливо, скільки там людей сидить - 180 чи 150», - заявив Макєєнко.

Як повідомлялось, 1 лютого депутати проголосували за вибори до Верховної Ради у жовтні 2012 року і вибори Президента - у березні 2015 року.

Заступник лідера фракції «БЮТ-Батьківщина» Сергій Соболєв заявив, що мінімум 25 осіб, картки яких були використані у голосуванні за внесення змін до Конституції, були відсутні в сесійній залі.

Нунсівець Володимир Ар'єв повідомив, що в той час, коли в парламенті проходило голосування за внесення змін до Конституції, він перебував у США зі своєю карткою для голосування, проте його голос виявився в списку тих, хто проголосував «за».

Депутат заявив, що направив до Генеральної прокуратури заяву з проханням розслідувати фальсифікацію голосування.