Голова Рівненської обласної організації Народної Партії Микола Сорока склав свої повноваження.

Про це „Прес-Тайм” повідомили в прес-службі РОО НП.

«Таке рішення не було спонтанним”, – зазначив Микола Сорока. Він наголосив, що „довго думав, перш ніж піти на такий крок”.

Мотивуючи свій вчинок, Микола Сорока сказав: „По-перше я відчуваю, що вже зробив достатньо на цій посаді для Народної Партії. Сьогодні це відома і вагома партія на Рівненщині. Пам’ятаєте, як на одній із прес-конференцій я відповів, що якщо буде потрібно, я залишу цю посаду. Сьогодні я бачу, що настав цей момент. Я вважаю, що тепер, коли Народна Партія отримала кістяк досвідчених фахівців, я можу піти. По-друге, вважаю, що потрібно давати дорогу молодим”.

За повідомленням прес-служби, до рішення Миколи Сороки однопартійці віднеслися із повагою і розумінням. Виступаючі наголосили на визначальному внеску Миколи Сороки у розбудову Народної Партії впродовж восьми років, впродовж яких він був головою парторганізації.

Виконувати обов’язки голови обласної організації за рішенням чергової партійної конференції було обрано Юрія Благодира, який до цього був першим заступником голови.