Текст звернення поширила прес-служба ЛОДА.

Як відзначається у зверненні, деякими ЗМІ було розповсюджено неправдиве повідомлення про те, що керівники райдержадміністрації Львівщини отримали вказівку від голови Львівської обласної державної адміністрації сфальсифікувати результати підрахунку голосів в області на користь Партії регіонів до 5%. Зокрема, про це повідомив голова Львівського виборчого штабу ВО «Батьківщина» Степан Кубів

«Хочу заявити вам, що жодних вказівок, щодо спотворення результатів волевиявлення виборців нашого району я не отримував. На неодноразових нарадах, які проводились під керівництвом голови Львівської обласної адміністрації Костюка Михайла Дмитровича, наголошувалось про те, що виконавча влада зобов’язана забезпечити проведення виборів демократично, прозоро, відкрито та на належному організаційному рівні. Голова обласної державної адміністрації Костюк М.Д. застерігав усіх голів районних державних адміністрацій, щоб ніхто і не думав братись до тиску, залякувань та безпідставних звинувачень і не переходив межу законності, піддаючись спокусі прислужитись тій чи іншій політичній силі», – відзначив Гребенюк.

За його словами, керівництво Турківської РДА забезпечило проведення виборів на належному організаційному рівні, у чому ви і переконались

«Я, як голова Турківської районної державної адміністрації залишаю за собою право, звернутися до суду із заявою щодо звинувачення з боку Степана Кубіва про тиск, з метою фальсифікації підрахунків голосів», – наголосив Гребенюк.

Нагадаємо, що вчора голова ЛОДА Михайло Костюк теж виступив із зверненням, у якому застеріг політиків від подібних звинувачень. Він теж залишив за собою право подати до суду.