Відповідне рішення було прийнято на конференції Турківської РО ПР у вівторок, 22 лютого. Участь в конференції також брали народний депутат України, голова Львівської обласної організації ПР Петро Писарчук та представник центрального апарату Богдан Школьний.

Під час районної конференції делегати підбили підсумки проведеної виборчої кампанії 2010 року, окреслили основні завдання районної організації Партії регіонів на майбутнє та переобрали керівництво райорганізації.

Зокрема, делегати конференції позитивно оцінили проведену районним осередком передвиборчу кампанію, адже Турківський район під час місцевих виборів показав найвищі у Львівський області відсотки голосів, віддані за Партію регіонів та її висуванців. В окремих населених пунктах Турківщини за Партію регіонів проголосувало до 50% виборців, а середній показник по району становив понад 14%. Відтак десятеро представників Партії регіонів стали депутатами Турківської районної ради, в якій до 2010 року не було жодного регіонала, двоє представників ПР – депутатами міської ради Турки, ще п’ятьох висуванців партії обрано сільськими головами.

«Результати місцевих виборів на Турківщині показали, що місцеве населення уже відчуло покращення життя, адже попри усі перестороги та місцеву специфіку, дуже багато голосів було віддано за Партію регіонів. Але на цьому ми не збираємося зупинятися і працюватимемо над подальшим підвищенням авторитету партії у районі», - наголосив екс-голова Турківської районної організації Партії регіонів Володимир Кулаєв.

За віддану роботу під час виборів та підвищення авторитету Партії регіонів на Турківщині він отримав грамоту від голови Партії регіонів, Прем’єр-міністра України Миколи Азарова та подяку від голови ЛОО Партії регіонів, народного депутата Петра Писарчука.

Водночас Володимир Кулаєв за власним бажанням написав заяву на звільнення з посади голови Турківської райорганізації Партії регіонів і запропонував довірити керівництво райосередком члену Партії регіонів, голові Турківської РДА Василю Чернянському. Делегати конференції одностайно підтримали таку пропозицію. Натомість Володимира Кулаєва обрано першим заступником голови Турківської районної організації Партії регіонів.

Своїм основним завданням новобраний голова Турківської райорганізації Партії регіонів Василь Чернянський поставив підвищення авторитету партії та подальше зростання довіри до Президента та уряду завдяки реальній роботі, спрямованій на покращення життя населення.

Водночас голова ЛОО Партії регіонів Петро Писарчук у привітанні новобраному голові райосередку висловив сподівання, що незабаром усі жителі Турківщини відчують покращення життя. «Впевненість у цьому дає існування чіткої вертикалі влади, наведення порядку та стабільності в державі, відповідальність Президента за ситуацію в країні. Те, що руйнувалося роками, неможливо відновити за один рік. До того ж попередній уряд набрав 80 мільярдів гривень кредитів, які потрібно віддавати. Але вже з наступного року люди відчують покращення, ми проведемо Євро, прийдуть інвестиції», - наголосив Петро Писарчук.