Про це він сказав у коментарі власкору Вголосу у Луцьку.

Григорій Пустовіт зазначив, що він перший день очолює штаб політичної сили в області, тому деякі деталі йому можуть бути невідомі.

Відповідаючи на питання, чому ж член партії «Батьківщина», депутат Іваничівської райради Людмила Лазаренко вже зареєструвала свою кандидатуру у ЦВК для участі у виборах до Верховної Ради і з власної ініціативи порушила домовленості про розподіл округів в області, очільник Волинського обласного виборчого штабу «Батьківщини» сказав наступне.

«Я переговорю з нею. Страху тут не має. Вона, хоч і зареєструвалася кандидатом, але може не піти… У мене викликало здивування таке її рішення. Я маю поспілкуватися з нею і тоді вже приймати рішення. Якщо ж вона не зніме свою кандидатуру, то тоді її виключать з «Батьківщини», - зазначив Григорій Пустовіт.

Крім того, Григорій Пустовіт висловив думку, що вибір кандидатів від об’єднаної опозиції по Волині є правильним і принесе перемогу.

«Великі дискусії щодо висування кандидатів від опозиції по окремому округу точилися до з’їзду. Тепер час для цього минув. Вибір – є! І він – правильний і переможний», – прокоментував керівник виборчого штабу Волинської «Батьківщини» зареєстрованих кандидатів у нардепи.