Спочатку Володимир Войтович запевнив, що вибори у Волинську облраду відбудуться.

«Хочу запевнити в тому, що на Волині, так як на Львівщині, вибори не будуть організовані. В нас вибори організовані, вони пройдуть, пройдуть прозоро, в чесній виборчій боротьбі. Комісія працює, коштів уже виділено 750 тисяч», – повідомив голова облради.

«Я не хочу робити будь-яких прогнозів, для мене не суттєво, від якої політичної сили пройдуть представники до обласної ради. Для мене важливо, щоб вибори пройшли чесно, і щоб ми після 17 лютого мали ще два депутати, і щоб кількість депутатів відповідала загальній чисельності депутатів в обласній раді, яка була після виборів чергових», – відзначив Войтович.

Також голова Волинської облради запевнив, що безсторонньо ставиться до будь-якого кандидата у депутати: «Я ставлюся до кожного із кандидатів, які зареєстровані, з прихильністю, незалежно від того, до якої політичної сили він належить. З кожним із них, я бачу, можна працювати, і жоден із них не буде байдужим до тих рішень, які ми приймаємо на сесії».

Однак Володимир Войтович висловив занепокоєння тим, що до Волинської облради йдуть люди з бізнесу, бо, на його думку, бізнесмени у обласній раді віддають перевагу бізнесу, а не роботі у представницькому органі влади.

«Коли я спостерігаю за активністю депутатів у роботі комісій, в роботі сесії, я бачу: люди, які працюють у бюджетній сфері, дисципліновані, вони приходять на сесію. Керівники господарських структур, державних колективів — вони теж більш-менш дисципліновані. Люди, які працюють в бізнесі, вони мене будуть зараз критикувати, будуть претензії ставити... Але люди, які працюють в бізнесі, часто-густо віддають перевагу бізнесу, а не роботі у представницькому органі влади.

Чому я про це говорю сьогодні, тому що мені болить. Мені болить те, що інколи комісія відбувається і в складі двох людей, а треба, щоб було чотири для кворуму.

І часто-густо саме ті люди, які зайняті своєю справою особистою, своїм бізнесом, не забезпечують нам організацію. Часто-густо під час сесій ми бачимо, що саме категорія цих людей сесію залишають раніше, ніж вона закінчується. Мене це турбує...

Я не хотів би, щоб хтось сказав, що Войтович на прес-конференції використовував свої можливості для проведення агітації. Ні, я жодної партії не назвав, і жодного прізвища не назвав. Але я хотів би, щоб це були люди дисципліновані і відповідальні перед виборцями, і щоб робили ту роботу, яку вони зобов'язані робити», – висловив свою думку голова обласної ради.