Володимир Войтович заперечив думку про те, що сесія Волинської облради 5 вересня провалилася через відсутність на ній «волинського Чечетова», голови ОДА Бориса Клімчука.

«Я вважаю, що дестабілізуючим фактором вчора була не відсутність на ній Бориса Клімчука, а поєднання трьох моментів. Це – підписання закону «Про засади державної мовної політики», виборча кампанія і брак політичної культури серед політиків. Цю хворобу ми, волинські політики, переростемо», – відповів Володимир Войтович.

Також він запевнив, що відсутність голови Волинської облдержадміністрації не впливає на його здатність керувати радою. Проте, одразу ж заперечив цю тезу, розповівши, що довго і бурхливо обговорює з Борисом Клімчуком усі питання.

«Для мене немає значення участь чи неучасть голови ОДА у сесійному засіданні. Бо усі питання ми з ним і так можемо обговорити особисто з ним у кабінеті ще задовго до сесії», – відкрив таємницю голова обласної ради.

Додамо, що після того, як Борис Клімчук втратив контроль над обласною радою в результаті своєї боротьби з нардепом-«тушкою» Ігорем Палицею за виборчий округ у Луцьку, депутатська провладна група «Нова Волинь» у Волинській облраді фактично розпалася.