«Сьогодні голова Волинської ОДА Борис Клімчук опустився до того, що відмовився впустити мене, як депутата Волиньради, до свого службового кабінету. Більше того вимагав від представників приватної охоронної фірми викинути мене з приміщення ОДА.

Якби не батьки студентів Володимир-Волинського медико-технологічного коледжу які пішли зі мною на штурм, питання вдалося вирішити!» - поскаржився депутат Волинської облради, співголова міжфракційного об'єднання «Об'єднана опозиція «Батьківщина» у Волиньраді Ігор Гузь.

Після того як у ситуацію втрутився депутат Волинської облради, голова фракції ВО «Свобода» Олександр Пирожик, який запропонував спитати у батьків, чи хочуть вони бачити у кабінеті голови ОДА опозиційних депутатів, Борис Клімчук був змушений поступитися.

Голова облдержадміністрації Борис Клімчук запевнив батьків студентів Володимир-Волинського медико-технічного коледжу, що їх діти таки завершать освіту в профільних закладах Ковеля, Луцька та Ківерець.

«Незважаючи ні нащо, діти здобуватимуть професію в трьох волинських коледжах. У Луцьку, Ковелі та Ківерцях готові їх прийняти на ті ж самі спеціальності, як тільки будуть відповідні заяви від батьків та студентів. По факту. Я розмовляв з Міністром освіти і науки, молоді та спорту України Дмитром Табачником, з його першим заступником Євгеном Сулімою і усі питання врегульовано. Здавайте документи», - звернувся голова облдержадміністрації до батьків студентів.

Нагадаємо, що восени минулого року рішенням атестаційної комісії, у зв’язку з численними порушеннями у наданні освітніх послуг, Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України не продовжило ліцензію для Володимир-Волинського медико-технічного коледжу. Діти, які тут навчалися, отримали від профільного міністерства відношення для продовження навчання у медичних коледжах області. Однак, за позовом власників приватного навчального закладу суд частково призупинив наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України до остаточного з’ясування обставин. Внаслідок дій керівництва коледжу найбільше ж страждають студенти.