Коментуючи появу напередодні інформації про те, що нібито вчора загальноукраїнське керівництво «Батьківщини» звільнило його з посади очільник Волинської «Батьківщини» сказав наступне: «Такого документу про моє звільнення не існує в природі. Я хотів би поглянути в очі на того ідіота, який поширює таку інформацію. Є статут, є політрада як орган, який приймає такі рішення. Одноосібно Олександр Турчинов просто не міг зняти голову обласної організації».

На думку Анатолія Грицюка, інформація про його звільнення була вкинута недоброзичливцями.

Натомість голова Луцької міської партійної організації ВО «Батьківщина», секретар Луцькради Григорій Пустовіт не був таким однозначним стосовно недостовірності звільнення Анатолія Грицюка.

«Я поки що не можу нічого коментувати з цього приводу. Потрібно дочекатися офіційного рішення президії та політради партії «Батьківщина», щоб говорити про щось. Поки я цього рішення не бачив, тому нічого сказати не можу», - обережно висловився Григорій Пустовіт у коментарі власкору «Вголос».

Чутки про те, що нібито він є одним з кандидатів, який може зайняти місце Анатолія Грицюка, голова Луцької міської партійної організації ВО «Батьківщина» також коментувати відмовився.

Зазначимо, що крісло під головою Волинської обласної організації «Батьківщини» захиталося після парламентських виборів, на яких партія показала доволі неоднозначний результат, здобувши перемогу за партійними списками, але програвши на всіх мажоритарних округах.