Голова виконкому Львівської облради Петро Олійник запевнив працівників апарату Львівської ОДА, що нікого із працівників Львівської облдержадміністрації звільняти не будуть.
Про це Петро Олійник заявив сьогодні під час зустрічі із працівниками апарату Львівської ОДА. ― повідомила „Контекст-медіа” прес-секретар Петра Олійника Іванка Попович.
„Учора на сесії обласної ради всі працівники апарату Львівської ОДА підписали заяву про підтримку Віктора Ющенка, тому сьогодні Петро Олійник вважав за потрібне зустрітися з апаратом Львівської ОДА, поговорити з ними, подякувати за підтримку і розказати про ситуацію державі”, ― зазначила Іванка Попович.
На зустрічі були присутні всі працівники апарату, голова Львівської обласної ради Михайло Сендак і перший заступник голови Львівського облвиконкому Олег Канівець.
„Про конкретні дії не йшлося. Йшлося тільки про те, що ніхто нікого не збирається звільняти і призначати на якісь посади, а необхідно бути на робочих місцях і працювати”, ― уточнила Іванка Попович.
Як повідомляло агентство, 24 листопада усну заяву про своє звільнення зробив заступник голови Львівської ОДА Володимир Герич.
24 листопада Львівська облрада перебрала на себе функції виконавчої влади в області і створила виконком, який очолив народний депутат Петро Олійник.