Голова Яворівської райдержадміністрації Ростислав Новоженець рекомендував посилити контроль з боку правоохоронних органів, СБУ, прокуратури, санітарної служби, оперативно реагувати на всі правопорушення в районі. Про це "Прес-Тайм" повідомила прес-служба Яворівської райдержадміністрації. Про це Ростислав Новоженець заявив на нараді з питань наведення порядку на Яворівській митниці та протидії контрабанді. "Проблема є і її потрібно вирішувати спільними зусиллями", - наголосив голова Яворівської райдержадміністрації. Ростислав Новоженець звернув увагу на збільшення кількості автотранспорту перед пунктом пропуску, погіршенням криміногенної обстановки та дотримання санітарних норм біля пункту-пропуску через державний кордон.

На нараді було також обговорено питання написання листа на ім'я голови Львівської ОДА щодо розбудови Яворівської митниці та пришвидшення будівництва митного переходу Грушів-Будомир на державному рівні. Ростислав Новоженець рекомендував провести виїзну нараду на Яворівській митниці для контролю організаційних та практичних заходів для забезпечення належного правопорядку. У рамках виконання державної програми "Контрабанді - стоп" створено міжвідомчу мобільну групу, головна функція якої - здійснення акцій з відпрацювання на Яворівській митниці.

У нараді взяли участь заступник голови, керівник апарату Яворівської райдержадміністрації Уляна Ганусяк, голова Яворівської районної ради Іван Карпа, представники правоохоронних органів, прокуратури, санітарної ветеринарної, прикордонної служб району, начальник Яворівської митниці Ярослава Сподарик.