Товариський матч проти «Спортлідера+» тренеру «Енергії» Миколі Сичу дав можливість плідно заповнити паузу в чемпіонаті і в бою перевірити ігрові кондиції своїх підопічних. Можливість зіграти отримали усі за винятком Дениса Овсяннікова, який на днях переніс операцію та травмованого воротаря Володимира Кардаша.

Хмельницький «Спортлідер+» не хапає зірок з неба у чемпіонаті, тому спаринг з такою командою як «Енергія» під час паузи в чемпіонаті мав піти лише на користь.

Матч, що пройшов у палаці спорту «Галичина», подарував глядачам чимало позитивних емоцій та справжню зливу голів. Коли забив Калуков на першій хвилині у ворота «Енергії», одразу промайнула думка, що голів у цьому матчі буде багато. Як виявилося згодом, так і сталося. Команди на двох забили 15 голів.

Гості більшу частину матчу регулярно створювали проблеми «Енергії». Команда Івана Стасюка залишала про себе хороше враження як і у першому таймі, так і у другому. «Спортлідер+» непогано виглядав у позиційній атаці та на контратаках. У захисті хмельничани, як і «Енергія», відчували серйозні проблеми.

У першому таймі львів’яни у власні ворота пропустили п’ять голів (Цой забив тричі, Ткачук та Сондак на свій рахунок записали по одному голу), натомість забили лише тричі (дубль Макаєва, гол Павленка). При рахунку 3:4 на користь гостей тренер «Енергії» Микола Сич спробував гру з п’ятим польовим гравцем. Утім, львів’яни в атаці зіграли невдало – Цой забив у порожні ворота.

Після перерви «Енергія» заграла потужніше. Приблизно так, як і в попередніх матчах чемпіонату. Команді Миколи Сича вдалося відігратися. Утім, проблеми в обороні відчувалися суттєві. При чому, як і в одних, так і в інших. Така гра не могла не подобатися вболівальникам. Веселі гольові гойдалки обох команд завершилися з рахунком 8:7 на користь «Енергії». Така гольова злива дала чимало роздумів тренерам обох команд.

«Енергія» (Львів) – «Спортлідер+» (Хмельницький) – 8:7 (3:5)
Голи: 0:1 (Калуков), 1:1 (Павленко), 1:2 (Ткачук), 2:2 (Макаєв), 3:2 (Макаєв), 3:3 (Цой), 3:4 (Сондак), 3:5 (Цой), 4:5 (Павленко), 5:5 (Макаєв), 5:6 (Калуков), 6:6 (Легчанов, пен.), 6:7 (Кіндяков), 7:7 (Легчанов, дабл. пен), 8:7 (Легчанов)