Черговою піар-акцією міністра внутрішніх справ Юрія Луценка назвав голова Рівненської облдержадміністрації Василь Червоній порушення проти свого заступника Дмитра Крючкова кримінальної справи. При цьому він висловив впевненість у тому, що "нічого з цього не буде".

”Я глибоко переконаний, що це чергова піар акція пана Луценка. Без його допомоги та без допомоги преси здатен розібратися в кадрах, і кому потрібно — своєчасно запропонувати написати заяву за власним бажанням, що я й зробив, — зауважив Василь Червоній. „Натомість порушень закону ні з боку Дмитра Крючкова, ні з боку Ігоря Голода, сподіваюсь, виявлено не буде”, додав голова Рівненської облдержадімінстрації. Тобто, громадяни України, згідно з Конституцією, згідно з Законом про цінні папери, так як купують хліб, можуть купити-продати акції. Власне, скаржників немає. Держава не постраждала, підприємство теж. Ті люди, які продавали акції — не постраждали. А хто постраждав — Луценко. Лише у нього незадоволені політичні амбіції. Вважаю, що Луценко не може заспокоїтись після справедливої критики на його адресу, яку я висловив в газеті "Україна молода" від другого липня.

Водночас, Василь Червоній навіть не став коментувати чутки про те, що нібито Дмитро Крючков купив посаду заступника голови Рівненської облдержадміністрації. За його словами, "це дурні чутки з базару". Натомість на того, хто поширює таку інформацію, голова Рівненської облдержадміністрації готовий подати судовий позов з проханням притягнути до кримінальної відповідальності за компрометацію.
Рівне-інформ