Головне управління освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації та Львівська обласна рада профспілки працівників освіти і науки закликали підтримати Віктора Ющенка.
Про це йдеться у зверненні до освітян Львівщини від імені начальника управління освіти Михайла Брегіна та голови профспілки Марії Яцейко, яке є у розпорядженні „Контекст-медіа”.
У зверненні, зокрема, зазначається: „Головне управління освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації та Львівська обласна рада профспілки працівників освіти і науки закликали усіх освітян захистити вільне волевиявлення громадян України під час президентських виборів.
Звертаємось до усієї педагогічної громадськості, яка у всі часи була виразником думок народу, підтримати вибір українського народу та Президента України Віктора Ющенка”.
Водночас просимо, щоб проведення акцій та заходів не створювали перешкод для реалізації конституційних прав наших дітей на здобуття освіти. Не забуваймо, що найбільша цінність для нас – життя та здоров`я наших дітей”.