Про це Михайло Костюк повідомив під час прес-конференції сьогодні, передає кореспондент Вголосу.

Костюк зазначив, що його влаштовує робота в.о. начальника ГУОЗ ЛОДА Ореста Середи, який міг би очолити управління не статусі в.о. Однак, за словами Михайла Костюка, Орест Середа не готовий надалі бути начальником управління.

«Я вже кілька разів говорив про те, що головний медик Львівщини – це повинен бути проект-менеджер, який готовий взяти на себе впровадження медичної реформи. Тут є діалог з людей, які за рівнем своєї освіти, досвіду роботи, державницької позиції та відповідальності, могли б очолити цю найважливішу для області галузь. На жаль, суто медик – це не керівник медичної галузі області», – пояснив Михайло Костюк.

Він додав, що поки не вдається знайти ефективного менеджера фінансової галузі, краще «залишити двері відкритими та бути в цьому питанні відповідальним і щирим».

«Краще зачекати і отримати людину, яка зможе збудувати реформу, – не реформу для мене чи адміністрації, а реформу медицини для краю. Я хотів би, щоб ця реформа пройшла не під гаслом напруги, пересторог і недовіри населення до влади. Я хотів би, щоб кожен громадян реформи вселив надію наших громадян у те, що вона йде добре. Тому керівник управління має мати такий рівень знань і відповідальності, а також вміння серйозного менеджера і логіста, щоб це відбулося», – сказав Михайло Костюк.

Як писав Вголос, начальником Головного управління охорони здоров'я Львівської ОДА може стати колишній декан стоматологічного факультету ЛНМУ ім.. Данила Галицького Ростислав Ступницький.