Михайла Подоляка, головного редактора інформаційно-аналітичного тижневика „Українська газета", допитано у якості свідка в справі про отруєння Віктора Ющенка.
23 червня з 10 до 14 години він знаходився у Генеральній прокуратурі, де його допитував старший слідчий в особливо важливих справах.

21 червня пан Подоляк вже мав розмову з цього ж приводу з представником Служби безпеки України. Причиною пильної уваги правоохоронних органів до журналіста послужила публікація статті „Таємна вечеря”.

У власному журналістському розслідуванні з приводу резонансного злочину Михайло Подоляк допустив можливість причетності до отруєння людей з найближчого оточення нинішнього Президента. За словами Подоляка правоохоронців найбільше цікавило два питання - звідки у нього інформація по цій справі та чи був матеріал замовним.

„З приводу джерел інформації, то їх багато, й вони різнобічні. Хоча насправді я просто змоделював можливу ситуація на основі відомих мені фактів. Що стосується начебто „замовності" матеріалу, то потрібно відзначити, що якби матеріал справді було підготовлено на чиєсь замовлення, то про це вже б всі знали. Бо в Україні зараз всі знають хто яке видання контролює, і хто кого хоче скомпрометувати. Моє ж розслідування було несподіванкою для всіх", - зазначає пан Подоляк.

22 червня 2005 року в „Українській газеті" очікувалося продовження матеріалу „Таємна вечеря", однак на знак протесту проти тиску високопосадовців на видання, газета вийшла з двома білими сторінками та написом „Цензура". Наразі Михайло Подоляк все ж збирається опублікувати завершення свого розслідування у найближчих номерах Української газети.