Призначаючи Маркіяна Мальського на посаду голови Львівської обласної державної адміністрації, президент Володимир Зеленський сподівався підняти свій рейтинг в області. Мальський не зміг цьому посприяти і саме тому в результаті позбувся посади.

Про це в ефірі "Народного толк-шоу" заявив політолог Микола Бучин.

"Швидше за все, це позапланова відставка. Зеленський є доволі імпульсивною людиною. Він неодноразово приймав спонтанні рішення. Часом неперевірена інформація спонукала його звільняти людей просто на нарадах без з'ясування обставин", - зазначив політолог.

За словами експерта, Зеленський очікував від Мальського найперше політичних результатів. Вони не з'явилися, і це стало причиною звільнення.

"Львівщина - єдиний регіон, який на президентських виборах не був підкорений Зеленським. Важливо, що Львівщина завжди диктувала політичну моду Україні загалом. Ми бачимо, що рівень довіри до Володимира Зеленського падає, на Львівщині зокрема. Беручи Мальського на посаду, президент сподівався, що він зможе переламати політичний результат на його користь. Цього не сталося. І я думаю, що це одна із причин звільнення", - пояснив Бучин.

"Львівщина - це однозначно головний біль для Зеленського. Він навряд чи отримає очікуваний результат", - додав експерт.

Повний запис ефіру дивіться тут:

25 грудня чи 7 січня?! Коли насправді варто відзначати релігійне свято?