Львів’яни становлять оловний інтелектуальний капітал Партії регіонів.  Подібний висновок можна зробити хоча б на підставі того, що в аматорському шаховому турнірі, організованому на Майдані Коаліцією національної єдності перше і третє місця здобули... львів’яни!

Про це повідомляє прес-служба ЛОВ Партії регіонів.

Шаховий турнір серед представників Коаліції національної єдності тривав три доби. У шахових баталіях взяли участь як професійні шахісти, так і аматори з 15 областей України.

Перше місце в усіх партіях, не зазнавши жодної поразки, здобув львів’янин, член Партії регіонів, майстер спорту із шахів Олександр Дикун. А третє – також за представником Львівщини, членом Партії регіонів, мешканцем Дрогобича Віктором Ярощуком.

Якщо врахувати, що львів’яни в Партії регіонів складають абсолютну, нищівну і тотальну меншість, то настільки високі здобутки в такій інтелектуальній грі як шахи свідчать про одне з двох:

або інтелектуальний рівень львів’ян настільки переважає потенціал регіоналів, що перший-ліпший львів’янин, потрапивши в оточення дітей народу януковичевого має шанс просунутися на провідні ролі;  або ж на бік регіоналів перебігають тільки дуже розумні і винятково обдаровані львів’яни.