Після розширеної колегії МВС начальник Департаменту боротьби з незаконним обігом наркотиків (БНОН) Анатолій Науменко вирішив написати рапорт на відставку, повідомляє газета «Сегодня».

Департамент..розкритиковано справедливо, і я ухвалив рішення написати рапорт. Зараз йду у відпустку, тому що, чесно кажучи, втомився, але в системі сподіваюся ще попрацювати», - сказав журналісту газети Анатолій Науменко.

Нагадаємо, що на останній колегії у МВС Віктор Ющенко доручив Міністерству внутрішніх справ і Міністерству охорони здоров’я за 30 днів розробити програму боротьби з наркоманією.

При цьому Ющенко вказав на недостатні зусилля міліції у боротьбі з незаконним обігом наркотиків. Зокрема, Президент звернув увагу на низькі статистичні дані про виявлену кількість злочинів. «Занизили, явно занизили показники роботи», - зазначив Ющенко.

Він висловив подив, що в Харківській, Київській, Херсонській областях і Севастополі не було виявлено жодного міжнародного каналу постачання наркотиків. «Або головні міліціонери там займаються тим же, або вони не міліціонери», - заявив Президент.