Цю інформацію Ігор Криськів підтвердив у коментарі Вголосу сьогодні.

За словами депутата, на початку листопада відбулося засідання фракції, на якому і проголосували його кандидатуру на голову фракції.

Ігор Криськів також розповів про ті завдання, які ставить перед собою фракція. За його словами, вона буде продовжувати рухатися у тому ж напрямку, як і раніше.

Новий голова фракції нагадав, що депутати від фракції «Фронт змін» очолюють 5 комісій, де вони і надалі працюватимуть. Крім того, за його інформацією депутат від «Фронту змін» Ганна Костюк увійде в бюджетну комісію облради.

Ігор Криськів додав, що депутати від його фракції будуть старатися ще глибше вникати в питання роботи, щоби працювати більше з регіонами.

«Ми тепер бачимо трошки по-іншому структуру. Тепер за кожним районом буде закріплено декілька депутатів, щоб глибше вникати в проблеми області, в проблеми як окремих районів, так і міст, де є наші мери – це Трускавець, Борислав. В такому плані десь фракція планує свою роботу», – додав голова фракції «Фронт змін».

Нагадаємо, досі фракцію «Фронт змін» у Львівській облраді очолював Степан Кубів. Проте за результатами виборів до ВРУ його обрали народним депутатом України від ВО «Батьківщина» у багатомандатному виборчому окрузі.