Відповідне рішення було прийнято під час конференції ЛМО Партії регіонів у суботу, 26 лютого, повідомляє прес-служба ЛОО ПР.

До участі у конференції було делеговано 58 представників районних організацій Партії регіонів у Львові, з яких присутніми були 55 делегатів.

Як зазначається у повідомленні, попередній голова Львівської міської організації Партії регіонів Ігор Гладиш вкотре проігнорував своїх однопартійців і на конференцію ЛМО ПР не прийшов: «І. Гладиш був поінформований, що першим питанням у порядку денному конференції має бути його звіт про підсумки виборчої кампанії місцевих виборів 2010 року та проведені заходи для покращення роботи партійного осередку, зростання його авторитету серед населення Львова».

У зв’язку із цим наступним питанням конференції стало внесення змін до керівного складу партосередку. Делегати конференції Львівської міської організації Партії регіонів майже одноголосно прийняли рішення про зняття з посади голови ЛМО ПР Ігоря Гладиша, у зв’язку із його самоусуненням від партійної роботи, постійного ігнорування партійних зборів та однопартійців, використання партійного мандату задля реалізації особистих амбіцій, розв’язання інформаційної війни проти однопартійців через дріб’язкові образи та намагання внести розкол у лави Партії регіонів на Львівщині. «За» таке рішення проголосував 51 делегат партконференції.

Відтак наступним кроком стало обрання на посаду голови ЛМО Партії регіонів Олега Барана, кандидатуру якого підтримала більшість делегатів.

Окрім цього, конференція Львівської міської організації Партії регіонів обрала делегатів на конференцію Львівської обласної організації ПР.