Печерський райсуд Києва заочно взяв під варту колишнього голову Державної податкової служби України (міністра доходів і зборів України) Олександра Клименка.

Про це повідомляє Генеральна Прокуратура.

Вказана особа підозрюється в участі у скоєнні злочинною організацією особливо тяжкого злочину проти державної власності, що заподіяло тяжкі наслідки у вигляді матеріальної шкоди державі в особливо великих розмірах, та злочину невеликої тяжкості у сфері службової діяльності.

Розслідуванням встановлено, що колишній міністр доходів і зборів України у період 2012-2013 років, перебуваючи у складі очолюваної В. Януковичем злочинної організації, діючи з корисливих мотивів, шляхом реалізації розробленого злочинного плану та злочинної схеми заволодів коштами Державного бюджету України на загальну суму 3,1 млрд грн, тобто в особливо великому розмірі шляхом незаконного відшкодування з Державного бюджету України ПДВ на рахунки 3 фіктивних підприємств.

Нагадаємо, Київський апеляційний суд у вівторок, 20 серпня, планує розглянути скаргу захисту на рішення Подільського районного суду Києва про продовження утримання під вартою головного редактора «РИА Новости Украина» Кирила Вишинського, якого звинувачують у державній зраді.