Головою Державної податкової адміністрації у Львівській області варто залишити Віталія Хилюка, вважає член ради Комітету підприємців Львівщини Ярослав Рущишин. "Моя особиста позиція, що не варто (звільняти)", - сказав Рущишин, зауваживши, що Комітет підприємців Львівщини щодо цього питання власної позиції наразі не виробив.
За словами Рущишина, прогресивні зміни в обласній податковій, хоча й низькими темпами, проте все ж таки відбуваються. "Я поки що не бачу там якихось симптомів до хвороби", - сказав член ради КПЛ.

"На відміну від митниці, в обласній податковій хоча б процеси йдуть. Як на мене заповільно та заміна кадрів відбувається, але це, напевно, свідчить, що вони задуже там сильно перебирають, до цього відносяться акуратно", - додав він. Найбільшою заслугою нового керівника ДПА у Львівській області Ярослав Рущишин назвав те, що підприємці уже не потерпають від "масок-шоу", які їм влаштовувала податкова міліція. "Такого поняття, як російською "бєспрєдєл", в податковій міліції не спостерігається. А це вже немало", - підкреслив він.

Нагадаємо, народний депутат Андрій Шкіль, коментуючи звільнення керівників Львівської і Рава-Руської митниць, припустив, що наступним на звільнення буде керівництво ДПА у Львівській області. Комітет підприємців Львівщини відомий тим, що виступав за зміну нового керівництва на митниці.
Прес-тайм