Сьогодні голова ДПА України Федір Ярошенко підписав наказ про призначення Станіслава Коваленка виконуючим обов’язки голови ДПА у Львівській області на період відпустки голови ДПА у Львівській області Мирослава Хом’яка. Про це повідомив сьогодні на прес-конференції перший заступник голови ДПА України Віктор Жвалюк.
Голова ДПА у Львівській області Мирослав Хом’як перебуває у відпустці до 6 січня.
Нардеп Тарас Стецьків при цьому заявив, що „Хом’як не повернеться на посаду голови ДПА у Львівській області так само, як Янукович на посаду прем’єр-міністра”.
Як повідомляло агентство, сьогодні третій день Комітет підприємців Львівщини та ГК „Пора” блокують приміщення ДПА у Львівській області, через що її працівники не можуть потрапити на робочі місця. Учасники акції вимагають звільнити голову ДПА у Львівській області, якого звинувачують у діях. спрямованих на фальсифікацію результатів президентських виборів. Для переговорів з організаторами акції сьогодні до Львова прибув перший заступник голови ДПАУ Віктор Жвалюк.
Мирослава Хом’яка було призначено на посаду голови ДПА у Львівській області було призначено 30 січня. На цій посаді він змінив Сергія Медведчука, якого було призначено першим заступником голови ДПАУ.