Голову Георгія Гонгадзе шукають у Білоцерківському районі Київської області. Про це повідомив заступник генерального прокурора Віктор Шокін в інтерв'ю «Фактам». Він сказав, що в Генпрокуратурі знають, на якій галявині закопали голову Гонгадзе, але знайти її наразі не можуть.

Коментуючи фразу журналіста про те, что на сайті ГПУ «висить» фотографія місцевості, де проводиться робота з пошуку речових доказів по «справі Гонгадзе», і це виглядає, як археологічні розкопки, Шокін, зокрема, відзначив: «Георгія Гонгадзе убили в лісі в Білоцерківському районі. Там же намагалися спалити тіло. Під час слідчого експерименту троє обвинувачуваних показали лісову галявину, де відбувся злочин. Але вказали на ній різні місця - усе-таки тоді була ніч, темно. Тому в пошуках речдоків - пряжки від ременя Георгія і власне його голови - нам доводиться зараз копати землю в різних місцях».
На уточнююче запитання журналіста, чи розповіли звинувачувані, що голова закопана саме у цьому місці, Шокін відповів ствердно.

Proua.com