Голову Львівської ОДА Петра Олійника обрано головою відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області на 2005-2008 роки. Таке рішення було прийнято на звітно-виборній конференції відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області сьогодні. За нове призначення проголосувало всі 108 присутніх делегатів.

"Обов'язків вистарчає, але бачу, що робиться зі спортом на Львівщині і спробую разом із вами щось змінити", ― сказав новопризначений голова Львівського обласного відділення НОК України Петро Олійник, який також залишається народним депутатом та головою ЛОО НСНУ. Першим заступником новопризначеного голови обласного відділення НОК обрано ректора Львівського інституту фізкультури Мирослава Герцика. Заступниками голови також обрано начальника управління фізкультури та спорту ЛОДА Юрія Майбороду та колишнього І-го заступника голови Львівського обласного відділення НОК Степана Родака.

Під час конференції було також обрано склад виконкому відділення у кількості 25 чоловік, переважно обласних голів федерацій різних видів спорту.

До цього посаду голови Львівського обласного відділення НОК протягом 2000-2004 років обіймав І-й заступник голови Львівської обласної ради Ігор Держко. Після звіту про діяльність відділення протягом попередніх 4 років він склав свої повноваження на сьогоднішній звітно-виборній конференції.