До голів райдержадміністрацій Львівської області є питання, але позитив є вже в тому, що вони не працюють проти держави, ― заявив в інтерв'ю "Прес-Тайм" перший заступник голови Львівської ОДА Мирослав Сеник, говорячи про діяльність голів РДА.
"Звичайно, що є питання до голів районних державних адміністрацій, є питання, але сказати, що вони не включились в роботу чи вони провалили роботу, цього сказати не можна. Позитив є вже в тому, що вони не працюють проти держави, що вони не напрацьовують таких схем, як ми мали, ось ми зараз по землі дістали спадщину", ― сказав він.
"Це є позитив великий", ― наголосив Мирослав Сеник.
При цьому він зазначив, що зараз відбувається процес становлення.
"Ми будемо завтра говорити, наскільки глибоко треба питання пропрацьовувати на рівні територій, коли вже питання можна виносити. Бо зараз вони більше працюють - фотографують ситуацію і перекидають проблематику сюди. Тобто ми хочемо їх глибше включити в процес роботи, але на загал вони свої функції виконують", ― підсумував перший заступник голови ОДА.
15 травня минуло 100 днів перебування Петра Олійника на посаді голови Львівської ОДА.
Повний текст інтерв'ю із першим заступником голови Львівської ОДА Мирославом Сеником розміщене у суспільно-політичному тижневику агентства "Львівщина тиждень" No20.