Чимало води промайнуло з львівських кранів з того часу, як Ной випустив Голуба на пошуки зеленої гілочки щастя, тобто капіталу. Зобов'язавшись непохитно дотримуватись заповітів свого бородатого маркса і снікерса, Голуб кує девіденди не відходячи від каси.

Його пресуха у Львові, з якимось донєцкім таваріщєм в повних нєпанятках, загорталась в карусельку запитань про віру в ті слова, які неслись з високої трибуни.

Залишивши на закуску ряд питань економічного характеру, пончик Голуба почав чесати про необхідну та резонансну зустріч (і одночасно, відповідь чембєрлєну) натівським солдатам, які через Раву-Руську, на підводних човнах будуть перебиратись на навчання "Сі Бриз-08".

Комуністи організують солдатікам з балтійських країн незабутню зустріч, купу спогадів і фоток про пенсіонерних маразматиків, які повторять в прямому ефірі подвиг Матросова та Гастелло в одному флаконі. Також, комуністи обіцяють долучити до пікетів полум'яну молодь з русскагаварящіх фамілій, яка ще вірить у світле-добре-вічне та обіцяє учицца-трудицца на 5-ть. І яка, що головне (наголос Голуба) незакривала свої фейси хустинками під час нещодавнього пікету біля універу, як це робили прихильники НАТО.

Але тут таваріщ Голуб, яко пацифічеська птіца і ходячий емендемс, дозволив собі збрехати, бо на фотах явно видно, що ніхто зі студіків (проплачених і просто так) не закривав свої фейси ні хустинками, ні носовичками. І жодного юного комуніста, молодшого за 40-к на пікеті помічено не було. Згідно українських законів, молодим вважається молодь до 30-ти років. Очевидно, Голуб літає, купує і продає не за українськими законами.

Якщо ж солдатіків перекинуть на сібріз-08 літаками, гелікоптерами, енелошками чи дирижаблями, то комуністичне ополчення зустріне їх граблями, ложками, перами та світлячками. Комуністи знають куди літаючі об'єкти будуть сідати і тому вишлють туди суб'єктів своєї господарської діяльності з вищеперерахованим реманентом.

От така фігня малятка, любі хлопчики й дівчатка.

Логічно довершив цей голубинський анекдот, чувачок з Донецька, здається шахтар, і так точно нардеп. Своєю кострубатою російською мовою, а значить і мисленням, цей таваріщ наводив шорох на брюсельських пісяючих мальчіків, і от тепер пригнався шурхотіти й у Львові своїми барабанними перетинками, мальчиш-кібальчиш хрєнов.

Після того, як його декілька разів сентиментально-сопливо попросили завітати в "Криївку", він пааабєщав туди заглянути та співставити почуті на сході міфи про даний заклад з міфами, які кафешка пропонує на місці і в повному асортименті. Бідаська. Горілка ж не пахне. Доведеться виправдовуватись перед молодою гвардією за стопарік вражескої горілочки в вервульфі клятого ворога. Хоча при вступі в партію він клявся всі як один померти в барьбє за это.

За это бороться тільки мертві півні, а наша ж розповідь про набагато децельного Голуба. На цьому й фінішуємо цю казочку і бубликів в'язочку про героїв сьогоднішньої пресухи, бо щось аж занадто сигналізують маячки про схожіть даних персонажів з ембіцилом з Донецької міської ради – Міколаю Лєвчєнкам.

фото: andyspb.files.wordpress.com та ellf.ru