Невідомі особи зірвали презентацію антології поезії та прози лесбі/гей тематики «120 сторінок Содому», яка відбувалася у приміщенні Інтернет-видання «Захід.нет» у рамках Форуму видавців.

«Після початку прес-конференції невідомі молоді люди почали кидати в організаторів помідорами з вигуками «Слава Україні!». По тім вони встали і облили учасників прес-конференції майонезом, порозкидували мікрофони, порвали книжки», - повідомив кореспондент Вголосу з місця події.

Внаслідок цих дій найбільше постраждав директор видавництва «Критика» Андрій Мокроус, який сидів біля входу. Він назвав нападників «клізмою суспільства».

Молодики назвали себе представниками християнської молоді і сказали, що пропаганда педерастії - це плювок у душу українського народу.

Коли працівники «Захід.нету» викликали міліцію, молоді люди намагалися втекти, проте редакція їх затримала, зачинивши в окремій кімнаті. Вони одразу зателефонували комусь і попередили, що їх затримують

Після цього інциденту організатори заходу продовжили презентацію.

Поки тривала презентація, міліція провела виховну годину для порушників. Як повідомив працівник Захід.нету, редактор пише заяву в міліції, будуть допитані свідки та оцінено шкоду, завдану власності агентства.

Упорядники антології «120 сторінок Содому»: Альбіна Позднякова, Олесь Барліг, Ірина Шувалова, видавець, представник видавництва "Критика" Андрій Мокроусов, учасники проекту - письменники Дмітрій Кузьмін (Росія), Крістофер Вайт (Шотландія), перекладач Остап Сливинський.

Згодом з’ясувалося, що нападники виявилися представниками організації «Тризуб» ім. С.Бандери .