Олександра Кужель заступник голови партії “Трудова Україна” впевнена, що Георгій Гонгадзе живий. Про це вона сказала у інтерв’ю fraza.com.ua.

“У цій історії мені більше за все жаль його маму. Я не вірю ні слову цієї справи. Я знаю точно, що це – не тіло Гонгадзе, тому що мама його не визнала, а я сама мати. Я знаю кожну родимку на тілі своїх дітей. Якщо мама говорить, що це не його розмір взуття, якщо мама говорить, що це не тіло сина, мене ніяка експертиза не змусить повірити у зворотне.

Може бути, хтось здригнеться від того, що я зараз скажу, але Георгій, якщо ти живий і взяв іншу легенду, надішли  будь-ласка звістку мамі.

Знаючи певний цинізм Георгія, а його знала дуже добре, я допускаю можливість того, що він живий. Це політика. Я знаю масу людей, які загинули. Повірте, у нас смертність у парламенті була більше, ніж у шахтарів. Якщо взяти кількість загиблих на кількість депутатів, статистика буде вражаючою. Уже ніхто не пам'ятає як загинув Драгоморецький разом з М’ясковським в автокатастрофі. Адже це було убивство – він першим очолював комісію з приватизації. Ніхто не розуміє дуже багатьох смертей. Ніхто не пам'ятає як загинув Ємець, як загинув Малів. Я на 100% впевнена - це всі політичні убивства.

Що стосується Гонгадзе, то я занадто добре знаю Кучму. Він не викликав почуття небезпеки. Те, що Кучма міг сказати матом – правда, однак Кучма, за час свого життя, нікого не посадив. Він їх усіх прощав. Лазаренко падав йому в ноги, на колінах стояв, і він його простив. Червоненко, якого повинні були відвезти в наручниках, після Ради Національної Безпеки, Кучма не зміг посадити. Він був директором-шестидесятником. Він міг накричати, вилаяти і відразу усіх прощав. Я це бачила, я з ним працювала. Це було його лихом. Якби він хотів Юлю посадити, він би її посадив, він з усіма себе ніяково почував.”