Колишня голова Національного банку України Валерія Гонтарева заявила, що не знає, хто стоїть за підпалом її будинку на Київщині. Також вона розповіла, що їй погрожували впродовж останніх п’яти років.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

Гонтарева зазначила, що поки що отримувала погрози від Коломойського та Портнова.

Також вона назвала «нісенітницею» слова своїх опонентів, які припускають, що вона самостійно організувала підпал будинку та автомобіля своєї невістки, щоб отримати політичний притулок у Великій Британії та уникнути слідства в Україні.

«Таку нісенітницю навіть не можу коментувати. Інцидентів зі мною вистачило б уже на 20 політичних біженців. Я легально живу й працюю у Великій Британії. Я не бачу, чим мені допоможе статус біженця в цій країні», – розповіла ексглава НБУ, яка раніше не виключала, що може попросити притулку в Британії.

Вона назвала «ахінеєю» версію про те, що підпалом автомобіля та будинку займався друг її сина.

«Який друг?! Це повна ахінея! Нехай поліція нарешті скаже своє слово, хто й навіщо це робить», – підкреслила Гонтарева.

Вона додала, що перебуває вдома після того, як її збила машина у Лондоні наприкінці серпня.

«У мене вже було дві операції на нозі, зараз я вдома, мене відпустили із госпіталю на два тижні до наступної операції. Після цього має бути ще одна операція», – розповіла Гонтарева.

Як писав “Вголос”, правоохоронці проводять обшуки за місцем прописки колишньої голови Національного банку Валерії Гонтаревої в Києві.