Про це інформує кореспондент «Вголосу».

«Сьогодні інтернет відіграє надзвичайно важливу роль у розвитку економіки, як регіону, міста, так і країни в цілому», – зазначив  директор  компанії Google Україна Дмитро Шоломко.

Спільний проект Google Україна та Львівської міської ради «Цифрове перетворення Львова» має на меті підвищити цифрову грамотності громади Львова та просувати місто в Інтернеті.

Сьогодні Дмитро Шоломко презентував лише перший етап проекту. В подальшому, каже Шоломко, поле дій необмежене, головне, щоб були цікаві ідеї та ентузіасти, які готові їх втілювати.

«Перший етап, який ми анонсуємо сьогодні, складається із декількох напрямків. Перший дуже важливий – це програма використання технологій в навчанні як студентів, школярів, так і держслужбовців. Другий напрямок - це підтримка Львова як туристичного міста, нанесення багатьох об’єктів на карту. Туристи будуть мати більший вибір і більше інформації щодо міста. Ще один напрямок – це підтримка бізнесу. В першу чергу малого, середнього. Це і навчання, і допомога з нанесенням на карту, надання інформації про цей бізнес у Google. Це стосується не тільки карт, але й пошуку та різних інших об’єктів, можливостей бізнесу Львова для зовнішніх користувачів», – розповів директор Google.

Нагадаємо, Google Україна вже запустила у Львові кілька проектів, серед яких режим перегляду вулиць на картах. Завдяки якому користувачі з усього світу можуть спланувати маршрут, дослідити центр міста за допомогою комп’ютера чи смартфона.

«Ми дуже раді, що все це вже активно використовується у Львові і його керівництво усвідомлює важливість продуктів Google для сучасного бізнесу і туризму. Зі свого боку ми надаємо найсучасніші технології та наші експертні знання і, сподіваємось, що це дасть додатковий поштовх регіону та підніме потенціал Львова на новий рівень», – додав Дмитро Шоломко.