Компанія Google запустила стартап-програму Google for Startups: Growth Academy. Вона орієнтована на розробників мобільних додатків з України та Білорусі. Набір на програму вже розпочато.

Інформація про набір розміщена на офіційному блозі Google-Україна. Ця програма має допомогти стартапам прискорити розвиток свого бізнесу.

Growth Academy – це онлайн-програма, яка триватиме з вересня по грудень 2020 року. Учасники пройдуть навчальний цикл у таких темах:

Розвиток

Ріст

Монетизація.

Навчання проходитиме англійською мовою. Студенти матимуть змогу прослухати вебінари з виступами експертів, а також отримають індивідуальних консультацій зі спікерами та фахівцями Google.

Вимоги до стартапів

Вони мають вести бізнес з України або Білорусі;

Проєкти повинні працювати над розробкою мобільних додатків;

Важливо, що працювати учасники мають над неігровими додатками: також вони вже повинні мати готовий прототип (першу версію);

Додаток має бути завантажений в App Store/Play Store/Test Flight (завантажений додаток повинен мати рейтинг не нижче 4 зірки).

Як відомо, смартфони iPhone можуть стати мобільними платіжними терміналами. Apple викупила стартап, який здатен це зробити.