Про це передає УНН з посиланням на блог компанії. 

Віртуальна подорож, 3D-проект компанії Google Україна і Міністерства культури України «Оперні театри України», дає можливість ознайомитися з унікальною архітектурою оперних театрів України і навіть побувати в тих місцях, які зазвичай закриті для відвідувачів.

Так, в межах проекту можна здійснити 3D-тури такими славетними українськими театрами:

Національний академічний театр опери та балету України імені Тараса Шевченка,

Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької,

Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр ім. Ольги Кобилянської,

Одеський національний академічний театр опери та балету,

Київський національний академічний театр оперети.

Для того, щоб почати свою подорож, потрібно вибрати один з п'яти театрів. За допомогою простої навігації і голосового супроводу трьома мовами – українською, російською і англійською ви дізнаєтеся багато цікавого про історію та життя українських оперних театрів. Спеціально для сайту було відзнято понад 300 панорам в найцікавіших місцях будівель театрів, а також відео у форматі 360 градусів.

Здійснити екскурсію операми можна на своєму смартфоні, планшеті або комп'ютері; а щоб ще більше зануритися в театральну атмосферу, пропонуємо використовувати окуляри віртуальної реальності.

Віртуальна екскурсія, що стала можливою завдяки тривалій, ретельній і високотехнологічній зйомці, дозволяє скласти враження про театри в цілому, а також завдяки новітнім технологіям розглянути найдрібніші деталі.

Для зручності користувача в компанії розробили спеціальний інтерфейс з картами театрів, на якій можна вибрати певну точку в будівлі театру і відразу ж переміститися туди.

 

«Вголос»