«Я радився з моїми колегами. Під час виборчої кампанії практично всі голови державних адміністрацій свідомо і обґрунтовано очолювали відповідні списки Партії регіонів до обласних та інших рад», - зазначив Горбаль у коментарі zaxid.net 17 листопада.

Водночас губернатор Львівщини повідомив, що не має наміру реєструватися депутатом Львівської обласної ради VI демократичного скликання.

«Декілька голів державних адміністрацій відмовилися реєструватись, і я – в тому числі. Не буду приховувати, що ми дійсно розраховували на дещо кращий результат (на виборах до обласної ради – ред.). Тому для того, щоб збільшити наше представництво і для того, щоб мати можливість зосередитись на роботі в Львівській ОДА і щоб питання сумісництва мене більше не супроводжувало (я не реєструватимусь – ред.)», - пояснив він.

Також Василь Горбаль повідомив, що у п’ятницю, 19 листопада, буде знято і питання щодо його мандату народного депутата.

«У п’ятницю тема мандату депутата Верховної Ради вже буде вирішена кінцево, і жоден з депутатів обласної ради не зможе мені закинути щось щодо сумісництва», - повідомив він.

Як інформував ZAXID.NET , голова ЛОДА Василь Горбаль очолював список Партії регіонів на виборах до Львівської обласної ради, і отриманий його партією результат дозволяв йому отримати мандат депутата ЛОР.

Нагадаємо також, що з моменту свого призначення на посаду губернатора Львівщини Василь Горбаль поєднував роботу на цій посаді з мандатом депутата Верховної Ради.