Про це він повідомив під час зустрічі з керівниками ветеранських організацій Львівщини, інформує прес-служба ОДА.

Таку обіцянку губернатора дав у відповідь на прохання ветеранів вирішити проблему вандалізму. Ветерани скаржилися на те, що переважна більшість кримінальних справ за фактами вандалізму не доходять до суду, і вандали гуляють на свободі.

Крім цього, за словами Горбаля, Львівська ОДА посилить контроль над компаніями, що здійснюють прийом металобрухту, - адже саме через високий попит на метал, і непорядність працівників пунктів прийому продовжує існувати таке явище, як вандалізм.

«Я вже підняв перед своїм профільним заступником питання про необхідність переформатувати роботу пунктів прийому металобрухту. Найближчим часом у нас відбудеться зустріч із такими компаніями. На зустріч запрошу керівників правоохоронних органів області. Моя позиція жорстка – тих, хто приймає метал від вандалів, будемо позбавляти ліцензій», - запевнив В.Горбаль.

Насамкінець, В.Горбаль пообіцяв представникам ветеранських організацій, що зробить усе, аби подібні зустрічі стали звичним явищем у житті ветеранів Львівщини.