Як відзначає видання, попередній рейтинг губернаторів, складений у червні, зафіксував стартові позиції регіональних керівників. Показники за обраними 20 критеріям, що належать до найрізноманітніших аспектів розвитку економіки і добробуту громадян, на той момент характеризували головним чином ту спадщину, що дісталася новим губернаторам від старих. Нинішній же рейтинг дозволяє оцінити досягнення вже нових регіональних влад.

Перше місце у рейтингу обійняв губернатор Дніпропетровської області Олександр Вілкул (81,5 балів), друге - посів губернатор Рівненської області Василь Берташ (77 балів). На третьому місці губернатор Черкащини Сергій Тулуб (37,5 балів),

Останні місця у рейтингу посіли голова Закарпатської ОДА Олександр Ледіда (-49,5 балів), Голова Львівської ОДА Василь Горбаль (-53,5 балів) і голова Чернігівської ОДА Володимир Хоменко (-63 бали).

Розрахунки проводилися на основі даних Держкомстату. За кожним критерієм всі 27 регіонів отримували бали, відповідні своїм результатам: +13 - за найкращий результат, +12 - за наступний і т.д. до -13 - за найгірший результат. Якщо кілька регіонів з якогось критерію мали однаковий результат, їм приписувався середній бал відповідних місць, наприклад, якщо два регіони ділили перші два місця за певним критерієм, вони отримували по 12,5 бали. Місце в загальному рейтингу визначалося за сумою балів за всіма 20 критеріями.

У рейтингу взяли участь губернатори 24 областей України, голови міськадміністрацій Києва та Севастополя, а також голова Ради Міністрів Криму.

Нагадаємо, що у липні, за результатами соцдослідження, проведеного організацією «Transition Democracy Fund» (Великобританія), Василь Горбаль мав найменший рівень підтримки серед голів ОДА. Повністю або частково його не підтримували 67% жителів Львівської області, у той час як рівень підтримки складав 2%.