Зокрема, в листі голови Львівської обласної державної адміністрації Василя Горбаля до керівників держави зазначається: «Прошу Вас вивчити і врахувати пропозиції молоді Львівської області щодо відмови від зниження вікового порога молодої людини нижче ніж 35 років».

У листі акцентується увага на тому, що зменшення вікового цензу молодої людини можливе шляхом внесення змін до статті 1 Закону України Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні, що є звуженням прав окремої категорії громадян і прямо суперечить Конституції України.

Як наголошується в документі, граничний вік молодої людини в Німеччині, Австрії, Італії, Данії, Великобританії, Ірландії становить 35 років. Згідно зі статистичними даними, вікова група молоді в різних країнах складає до 40 років.

Радник голови Львівської ОДА, президент Національної студентської спілки, Анатолій Ігнатович зазначив: «За українським законодавством, молодою вважається людина у віці до 35 років. Сьогодні єдина значуща державна монополія, на яку вона може сподіватися, - це отримання пільгових кредитів для придбання чи будівництва житла та на отримання освіти. Зменшення вікового цензу призведе до звуження прав громадян України у віці до 35 років, які опиняться за межами вікового порогу, спричинить згортання програм пільгового кредитування на оплату навчання чи придбання житла тощо».

Як повідомили у Національній студентській спілці, пропозицію про скерування відповідного листа було одноголосно підтримано на засіданні Студентської ради при Львівській ОДА 26 листопада, у межах якого було обговорено ініціативу Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту щодо зменшення вікового порогу молоді до 24 або до 29 років.

Нагадаємо, 17 листопада заступник міністра у справах сім'ї, молоді та спорту Світлана Толстоухова заявила, що уряд України має намір знизити з 35 до 24 років вік молоді, яка має право на пільги від держави.