Депутат розповів, що коли вчора проходив повз кабінет голови адміністрації, виявилося, що вестибюль перед приймальнею зачинений для відвідувачів, а у середині сидить хоронець в цивільному. В середину нікого не пропускають тільки за попередніми домовленостями.

«Мені вдалося подолати перші двері, коли хтось виходив. А далі цей в цивільному каже, що це таке нововведення влади. Він сказав, що я Вас все-таки випущу звідси, але назад повертатися цими дверима вже не можна. Не дивлячись на те, що я сказав, що є депутатом Львівської обласної ради, він сказав, що нічого не знає…», - розповів Ростислав Новоженець.

За словами депутата, з‘явились якісь абсолютно не зрозумілі обмеження доступу і люди, які наприклад хочуть зайти в підрозділи адміністрації з того боку, що ближче від голови адміністрації, повинні обходити аж навколо цілим довжелезним коридором.

«Що це все нагадує? У цьому будинку були різні влади. Сьогоднішня ситуація нагадує період, коли комуністична влада сиділа там. Раніше теж не можна було потрапити до голови ОДА без попередньої домовленості, а зараз ще й охорону виставили», - обурився Новоженець.

У зв‘язку із цим депутат цікавиться: Чим регламентоване таке обмеження доступу в оці приміщення? Що це за люди, які охороняють вхід до приймальні голови ОДА, які посади вони займають і як оплачується їхня праця?

На думку Новоженця, це свідчить, що влада починає себе відділяти від народу, боячись народного гніву. «Напрошується така фраза – знає кіт чиє сало з‘їв. Очевидно ж дуже багато завинив перед львів‘янами Василь Горбаль. Не дарма розглядалося питання про недовіру на сесії обласної ради про зраду державних інтересів в ранзі депутата, голосуючи за продовження перебування окупаційного чорноморського флоту Росії», - підкреслив Новоженець.

У зв‘язку із цим депутат нагадав, що цей будинок належить обласній раді, а не адміністрації. Тому, за його словами, ОДА мала б погоджувати такі рішення з обласною радою, бо облрада може поставити питання про недоцільність перебування підрозділів обласної адміністрації у цьому будинку.

Нагадаємо, що на одній із сесій облради депутати відмовили адміністрації у пільговій оренді (1 грн.) на приміщення, які вона використовує.

«Є звернення від обласної адміністрації повторно включити це питання до розгляду і все-таки піти на зустріч ОДА. Але у такій ситуації, я вважаю, депутатський корпус не піде на це, виставить ринкову ціну за оренду. Але в бюджеті таких коштів не передбачено, тоді борг по оренді зростає, облрада попереджає про непогашення заборгованості. Тоді обласна рада може поставити питання про необхідність звільнити приміщення», - наголосив Новоженець.