«Незважаючи на ті численні провокації, які вже розпочалися і їх є досить багато, я впевнений, ми пройдемо всі випробування. Якщо повернутись до провокацій, особливо в пресі, то я вже даю відповідні розпорядження правоохоронним органам стосовно чіткої і жорсткої реакції на подібні провокації» - наголосив Горбаль.

Василь Горбаль вважає, що місцеві вибори є серйозним випробуванням для партії, адже від їх результату залежить як майбутнє самої партії, так і перспективи всієї країни. При цьому він наголосив, що навіть в разі програшу Партії регіонів на виборах 31 жовтня в політиці практично нічого не зміниться.

«Після виборів буде діяти той самий закон, президентом є і буде Віктор Янукович. Порядок буде. Багато хто про це забуває. Тому я не втомлююсь нагадувати нашим опонентам, щоб вони були коректнішими у своїх висловах та вчинках» - сказав Горбаль.

Нагадаємо, що прокуратура та СБУ Львівської області перевіряють інформацію про вимагання від підприємців Львівщини сплати благодійних внесків на підставі доручення голови Львівської ОДА Василя Горбаля. Останній доручив обласній прокуратурі та управлінню СБУ у Львівській області перевірити інформацію щодо вимагання коштів із підприємців у вигляді перерахунку благодійних внесків на рахунки благодійного фонду "Гарант", викладену у статті на "Українській правді" за 8 вересня. Горбаль вважає, що подібна інформація може бути "провокацією" окремих політичних сил напередодні місцевих виборів.

У статті під заголовком "І вся країна покриється будинками Азарова?", опублікованій "Українською правдою", йшлося про те, як члени родини прем'єра Миколи Азарова збагачувалися і отримували нерухомість по всій Україні під виглядом благодійних фондів та за рахунок службового становища Миколи Азарова. Серед іншого, автор статті повідомляла, що з початку вересня львівським підприємцям з офіційного телефону-факсу місцевого Держказначейства надходять листи від Благодійного фонду "Гарант", який, за її даними, пов'язаний з Азаровим. У листах просили зробити благодійні пожертви для допомоги "малозабезпеченим". Листи надходять підприємствам, які виконують держзамовлення, наприклад, ремонтують школи. Автор зазначає, що підприємці скаржаться на те, що в разі відмови пожертвувати вони мають проблеми з перерахуванням коштів із Держказначейства.