Про це власкору «Вголосу» стало відомо з власних джерел.

У зверненні депутатів до жителів району, за яке проголосували 66 депутатів, зазначено повну підтримку рішення ВРУ від 27 січня 2015 року про визнання Російської Федерації державою-агресором.

Водночас вказано, що за таке рішення і відповідну заяву до ООН, Європарламенту, ПАРЄ, Парламентської асамблеї НАТО, Парламентської асамблеї ГУАМ, національних парламентів проголосував лише 271 свідомий народний депутат.

«Частина ж народних обранців, а саме  народний депутат Мартиняк С., який був обраний народом Волині і пройшов до Верховної Ради у 20 окрузі, який голосував за ганебні закони 16 січня 2014 року, своєю безвідповідальною позицією і неголосуванням фактично підтримав неоголошену війну Росії проти українського народу, в якій гинуть наші земляки. В той час, коли його виборці-волиняни гинуть за свободу та незалежність українського народу, проливають кров за рідну землю, «депутат» своїми діями зраджує їхні сподівання та надії на краще майбутнє, про що він говорив у своїй передвиборній програмі. Ввважаємо такі дії окремих народних депутатів, серед яких і Сергій Мартиняк, обраний від округу №20, неприпустимими і такими, що фактично сприяють дестабілізації ситуації в державі й опосередковано підтримують та працюють на агресора», – зазначено в тексті звернення.

Крім того, Горохівська райрада закликала Верховну Раду визнати незаконні утворення «ЛНР» та «ДНР» терористичними організаціями.