2020 рік буде високосним, а тому у цей час здебільшого не поспішають одружуватись, оскільки є думка, що такі шлюби не довговічні.

Проте астрологи зазначили, що це не зовсім правда, пише obozrevatel.com.

Овен

Для цього знака Зодіаку 2020 рік не найвдаліший. Через особливості характеру в сім’ї часто будуть сварки. Краще відкладіть весільну урочистість на 2021 рік. Крім того, Овнам доведеться попрацювати над відносинами, оскільки вони можуть зіпсуватися.

Телець

Народжені під цим знаком зможуть створити міцну сім’ю в 2020 році. Незважаючи на всі прикмети і забобони у Тельців вийде не тільки зіграти весілля, але і зберегти міцну сім’ю. Головне – бути рішучими і знаходити компроміси.

Близнюки

Близнюкам також можна укладати шлюб в 2020 році. Ви зможете створити міцну сім’ю, яка може стати прикладом для оточуючих. Також ви зможете з легкістю організувати саму урочистість. Зірки будуть на вашому боці.

Рак

Раки, укладаючи шлюб в 2020 році, зможуть отримати дуже пристрасне і насичене сімейне життя. В цілому, у вас вийде заключити міцний шлюб, але будьте готові до того, що він буде наповнений ревнощами.

Лев

Рух – стане переважаючим словом в сімейному житті Левів. Якщо ви зіграєте весілля в 2020 році, то отримаєте міцну і активну сім’ю. Ваше життя наповниться пригодами і різними цікавими подіями.

Діва

У 2020 році Дівам не варто одружуватися або виходити заміж. Цей шлюб принесе вам тільки смуток і розчарування. Краще почекайте до 2021 року, щоб уникнути неприємних ситуацій і розлучень.

Терези

Сім’я, яка буде створена в 2020 році, буде міцною. Головне – правильно вибрати партнера і орієнтуватися не тільки на почуття, а й на розум. Не бійтеся також і розривати стосунки з тими, з ким провели багато років.

Скорпіон

Ваша непередбачуваність може негативно вплинути на шлюб, який буде укладений у 2020 році. В цілому, нічого страшного не станеться і, можливо, вам вдасться створити міцну сім’ю.

Стрілець

Шлюб, укладений Стрільцями в 2020 році, буде наповнений тишею і спокоєм. Якщо вам до смаку таке життя – то сміливо одружуйтесь або виходьте заміж.

Козеріг

Козерогам слід бути уважними і акуратно вибирати майбутнього чоловіка або дружину. Є шанс, що відносини з вами завели виключно з корисливих цілей, тому і шлюб може бути з розрахунку.

Водолій

Зігравши весілля в 2020 році вам точно вдасться стати щасливим в сімейному житті. Для Водоліїв цей рік точно є вдалим. Але вам обов’язково потрібно бути впевненим у своєму рішенні пов’язати життя з людиною, з якою ви перебуваєте у стосунках.

Риби

Зірки підготували для Риб складний рік, який буде дуже сприятливим для весілля. Не бійтеся заводити стосунки в рік Щура – якщо ви докладете зусиль, вони будуть міцними і комфортними для вас.