Гороскоп на четвер, 2 січня, не схиляє до піднесених матерій, зате виконувати звичайну поточну роботу завтра вам буде значно легше. Скористайтеся цим, щоб розгребти завали, на які в інший час вам не вистачить і тижня. Зірки також підказують, що рішучість доречна і в любові. Зазвичай у любові немає простих шляхів, проте до завтрашнього дня це практично не відноситься. Найбільш ефективними можуть виявитися перевірені століттями методи: квіти, шампанське, ресторан. Зірки завтра націлені не стільки на романтику, скільки на конкретний результат. Скористайтеся цим, щоб розставити всі крапки над i, повідомляє "1001 гороскоп".

Овен

Завтра межі між впевненістю і самовпевненістю Овна буде практично не видно. Сам Овен може вважати, що він просто робить справу, націлений на результат і вимагає того ж від усіх, хто знаходиться поруч. Однак з боку цінні вказівки Овна можуть бути схожим на батіг наглядача, а його прямота з приводу і без – на критику без пощади. Зірки гороскопу радять Овну завтра стримати свій запал, інакше так і до бунту недалеко.

Телець

Завтра Телець може демонструвати занепад сил і небажання концентруватися на будь-яких ділових питаннях. Навіть якщо він захоче, то навряд чи зуміє проявити ініціативу, тому зірки гороскопу радять йому не напружуватися. Якщо ситуація вимагатиме від Тельця активних дій, йому варто придивитися до людей навколо: хтось з них точно знає, що робити, і не проти покерувати. Тельцю ж завтра корисно дозволити собою трохи покомандувати.

Близнюки

Завтра зірки гороскопу радять Близнюкам вибирати нестандартні шляхи: звичайний підхід до справ не дасть потрібних результатів. Творчість – це вміння мислити не так як всі, і воно завтра стане у нагоді Близнюкам навіть в найпрактичніших питаннях. Придумати хитрий робочий план, перетворити розмову з начальником в театральну постановку – завтра. Близнюки будуть здатні на неймовірні, непередбачувані ходи. Їх винахідливість і креатив не будуть знати межі!

Рак

Завтра думки Раків постійно крутитимуться навколо невідкладних справ. Аж до того, що навіть на відпочинку, в колі близьких, думка про те, як вирішити ту чи іншу проблему, не буде давати спокою! З-за цього бідний Рак здатний буквально розриватися між справами і будинком; з роботи він може крадькома дзвонити додому, з дому – на роботу. Зусилля не пропадуть дарма: завтрашня бурхлива діяльність виявиться надзвичайно успішною і продуктивною.

Лев

Завтра у Лева величезний потенціал! День наділяє його активністю, творчою жилкою і практичною кмітливістю. Такий чудовий коктейль, якщо змішати його в правильних пропорціях, допоможе Леву в два рахунки розправитися з будь-яким завданням – навіть нестандартним. Завтра Лев здатний придумати елегантні і дотепні рішення проблем, до яких оточення (або навіть він сам) довгий час не могло підступитися!

Діва

Завтра Діва розженеться так, що зупинитися стане для неї цілою проблемою! Її мозок, та й весь організм, буде працювати у форсованому режимі, викладаючись по максимуму. Через це присутні можуть здаватися пришвидшеній Діві сонними мухами, які рухаються і розуміють як при сповільненій зйомці. Не дивно, що Діва буде намагатися їх підганяти, користуючись при цьому не найбільш делікатними методами.

Терези

Завтра обставини будуть квапити Терези, буквально підштовхуючи в спину. Ключем до такого перетворення стане чарівне слово «треба» – завтра Терези схильні дуже серйозно ставитися до своїх обов'язків. Втім, незважаючи на метушню, вони нічого не втратять. Терези будуть відчувати себе як ніколи корисними і потрібними. Тобто практично щасливими.

Скорпіон

Завтра Скорпіон буде готовий подумати про своє майбутнє. Не помріяти, літаючи в хмарах, а конкретно вирішити, куди рухатися далі. Плани Скорпіона будуть відрізнятися чіткістю і увагою до дрібниць, а тому їх втілення в життя – лише питання часу. Єдине «але»: приділяючи увагу майбутньому, Скорпіону завтра не слід забувати і про сьогодення, точніше – про людей, які знаходяться навколо. Не варто мучити їх причіпками і бурчанням, навіть якщо здається, що вони все роблять не так.

Стрілець

Завтра менше всього на світі Стрільця буде хвилювати чужа думка – принаймні, саме так він себе буде вести. Зірки гороскопу наділяють його упевненістю в тому, що він робить все як треба, а оточення з їх порадами лише заважають. Так що завтра не варто попадатися Стрільцеві під гарячу руку – якщо він зайнятий якоюсь справою, то в запалі здатний висловити все, що вважає за потрібне. А ось запитати його думки в якомусь питанні можна і навіть вітається: Стрілець буде задоволений.

Козеріг

Завтра – відмінний день для того, щоб Козеріг подумав про майбутнє! Втім, для початку йому треба доробити справи в сьогоденні, які висять над ним, як дамоклів меч, заважаючи рухатись далі. Зірки гороскопу кажуть, що найбільш ефективною для Козерога виявиться робота по дому. Ну а, привівши в порядок простір навколо, можна почати приводити в порядок свої ідеї та плани. Завтра не бійтеся експериментувати! Поставивши перед собою нову мету, Козеріг зрозуміє, як її можна досягти.

Водолій

Завтра Водолій здатний для будь-якої проблеми знайти десяток можливих рішень, а потім вибрати з них те, яке виявиться найбільш ефективним і простим. Мозок Водолія буде працювати, як швейцарський годинник, а руки – акуратно, як у касира в швейцарському банку. Цей день можна назвати для Водолія ідеальним вирішенням будь-яких питань, крім тих, де потрібно проявити тактовний підхід.

Риби

Завтра в Рибах прокинеться справжній бухгалтер! Вони зуміють до будь-якої проблеми підійти з ясною головою, прогнавши емоції геть. Це відмінний день для того, щоб провести ревізію сімейного бюджету, спланувати витрати на майбутнє і подумати, як отримати ще більший дохід. Втім, і в будь-яких інших сферах, навіть у любові, Риби завтра будуть налаштовані настільки ж практично, замінивши мова почуттів на мову суворих фактів і цифр.

Як писав "Вголос", астрологи оприлюднили любовний гороскоп на січень.