Астролог Павло Глоба розказав, які знаки Зодіаку в грудні знайдуть своє кохання.

Про це пише “РБК-Україна”.

Тельці

Представники знаку, які протягом 2019 року неодноразово намагалися почати нові стосунки, нарешті зможуть знайти щастя. Закам’яніле серце Тельців знову захвилюється, і причиною тому стане, вже здавалося б, охололе кохання. В якийсь момент до них прийде розуміння, що не всі мости спалені. Павло Глоба радить прислухатися до свого серця, і цілком можливо, що у 2020 році вони зіграють пишне весілля.

Раки

У тих Раків, спроби яких зустріти свого обранця протягом року залишалися лише нездійсненними мріями, з’явиться унікальний шанс. Астролог впевнений, що грудень подарує Ракам таке кохання, яке їм ніколи в житті ще не доводилося відчувати. У представників цього знаку виростуть крила і відкриється друге дихання.

Водолії

Водолії звикли з недовірою ставитися до людей. Їм не завжди легко вдається сходитися з новими знайомими і довіряти їм. Тому вони не відразу можуть зрозуміти, що ця людина саме та єдина. Павло Глоба представникам цього знаку радить по-новому поглянути на того, хто поруч. Можливо, до них прийде розуміння, що шукати вже нічого і не треба.