Старший оперуповноважений Львівського слідчого ізолятора майор Олег Вовк, який 8 липня разом з вісьмома своїми колегами оголосив безстрокове голодування, госпіталізований у кардіологічне відділення Львівської лікарні швидкої допомоги у зв'язку з погіршенням стану здоров'я. Як повідомив завідувач кардіологічним відділення Василь Восух, О.Вовка 12 липня у лікарню привезла бригада швидкої допомоги. Діагноз - "гіпертонічна криза". "Його артеріальний тиск був дуже високим - 230 на 120", - повідомив пан Восух.

"На сьогоднішній день стан пацієнта стабілізувався, усі показники в нормі. Разом з тим, в О.Вовка - виразка шлунка, що є категоричним протипоказанням для голодування. Незважаючи на наші наполягання, пацієнт категорично відмовляється приймати їжу", - відзначив В.Восух.

"Прокуратура проводить розслідування за фактом голодування дев'яти працівників Львівського СІЗО й обвинувачень у тиску на них з боку начальника СІЗО Василя Романишина. Відповідно до висновків розслідування, будуть прийматися відповідні заходи", - відзначив у коментарі в.о. начальника управління державного департаменту України з питань виконання покарань у Львівській області Володимир Бочок.

8 липня дев'ятеро працівників Львівського слідчого ізолятора оголосили голодування, вимагаючи усунути від виконання службових обов'язків начальника Львівського СІЗО В.Романишина

Трибуна