Як повідомляє кореспондент «Вголосу», від Оперного театру до самого готелю пройшлися парадом ремісники, пивовари, монахи, та інші мешканці Львова кінця 19 ст. на чолі з імператором Францом Йосифом I та його дружиною Єлизаветою Баварською.

Також гостей вражали акробатичними виступами жонглери. Приготували для відвідувачів театрального дійства і солодкі подарунки. А біля самого готелю гостей музикою тішив оркестр. 

До слова, реконструкція готелю на проспекті Свободи у Львові тривала впродовж чотирьох років. Сьогодні  на його відкритті виступить відома голлівудська світська левиця та співачка Періс Хілтон. Американська модель разом зі своїм нареченим, який має українське коріння, прилетіла До Львова у п'ятницю, 30 березня. 

Власником цього готелю є депутат Львівської міської ради Григорій Козловський.

Довідка:

125 років тому на проспекті Свободи під тринадцятим номером розташувалась будівля сучасного готелю, який має довгу та цікаву історію. Свого часу у цьому будинку народився славнозвісний письменник Леопольд фон Захер-Мазох. У готелі збиралася найбільш шанована львівська еліта – артисти, літератори, журналісти, оскільки  будівля одна із перших отримала електричне освітлення.