Оздоровчий комплекс Edem Resort Medical & SPA виходить із карантину, розвиває нові напрямки оздоровлювальних програм і запрошує журналістів ознайомитися з його роботою.

Із такою заявою адміністрація Edem Resort Medical & SPA виступила у неділю, 10 травня, помітивши приховане стеження за комплексом журналістів одного з видань.

«Упродовж останніх днів виникла неабияка зацікавленість у журналістів «Радіо Свобода», Михайла Ткача та його колег щодо діяльності Комплексу Medical & SPA. Ми припускаємо, що вони намагаються потрапити на територію з метою виконання замовного матеріалу. Розуміємо, що зацікавлення журналістів спрямоване на висвітлення недостовірної інформації про діяльність 5–зіркового готелю Edem Resort під час карантинних обмежень. Закликаємо журналістів не порушувати журналістської етики та не подавати недостовірну інформацію», - йдеться у заяві на сторінці Edem Resort Medical & SPA у «Фейсбуці».

У повідомленні нагадують, що одним із структурних елементів оздоровчого комплексу Edem Resort Medical & SPA є Медичний центр Edem Medical. Відтак комплекс провадить свою медичну практику під час карантину законно — згідно із Постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» зі змінами та доповненнями.

«Медичний центр діє відповідно до вимог чинного законодавства. Медичні послуги надаються з суворим дотриманням усіх вимог, передбачених МОЗ. Також обов’язковою передумовою таких є: обов’язкове проходження пацієнтами та персоналом ПЛР-тесту, експрес-тесту та наявність медичної Довідки про стан здоров’я. Найвищою цінністю є людське життя та здоров’я. Наша команда вживає всіх заходів, пов’язаних з безпекою життя та здоров’я пацієнтів. Тож пане Ткач, якщо у Вас виникнуть запитання - звертайтесь, будь ласка, безпосередньо до нас, ми з радістю відповімо. А стосовно візиту в Edem Resort Medical & SPA, одразу по завершенню карантину - запрошуємо Вас, залюбки розповімо вашій аудиторії про переваги Медичного Центру Edem Medical», - вказано у заяві.

На прохання «Вголосу» головний лікар Edem Resort Medical & SPA Олексій Башкірцев та головний менеджер Олексій Волошин у короткому інтерв’ю розповіли про роботу комплексу в час пандемії та плани виходу із карантину.

Зважаючи на пандемію, чи збільшилась кількість охочих зміцнити імунітет та покращити якість здоров'я на програмах, запропонованих у медичному центрі Edem Medical?

Олексій Башкірцев: 

Безумовно, кількість охочих пройти оздоровлювальні та відновлювальні програми значно збільшилась, водночас кількість кадрів нашого медичного центру зменшилась через карантинні обмеження та задіяння медичних працівників в лікарнях, що борються з COVID-19. Тому Медичний Центр Edem Medical в період карантину працює в обмеженому режимі.

Які заходи безпеки передбачені в Медичному Центрі Edem Medical?

Олексій Башкірцев: 

Ми надаємо медичні послуги з суворим дотриманням усіх вимог, передбачених МОЗ. Зокрема: усім пацієнтам та персоналу робимо ПЛР-тест, експрес-тест та слідкуємо за наявністю медичної Довідки про стан здоров’я. Пацієнти та персонал забезпечені усіма засобами захисту: масками, рукавичками, захисними окулярами, АХД. Приміщення обладнані бактерицидними лампами, регулярно провітрюються. Прибирання, дезінфекція приміщень, поверхонь відбувається після кожного візиту пацієнта. Наша команда вживає всіх заходів, пов’язаних з безпекою життя та здоров’я пацієнтів і персоналу.

Який у вас план виходу з карантину? Чи плануєте приймати гостей з-за кордону?  

Олексій Башкірцев:

З огляду на ситуацію, розуміємо що в 2020 році буде більше гостей з України як в готелі, так і пацієнтів у Медичному Центрі. Гостей з-за кордону теж будемо приймати і вже чекаємо завершення карантину та відкриття кордонів! Хочу зазначити, що ми проводимо заходи безпеки незалежно від карантину - для нас це обов'язок перед гостем, пацієнтом та перед нашими працівниками. Адже найбільшою цінністю є здоров'я та життя. 

Ми докладаємо всіх зусиль, щоб гості як з України, так і з-за кордону не боялись приїжджати та оздоровлюватись в наш медичний центр Edem Medical. Вже чекаємо завершення карантину та відкриття кордонів.

Які ви можете дати рекомендації для читачів, щоб не захворіти на COVID-19?

Олексій Башкірцев:

Ми з командою лікарів медичного центру беремо участь у всіх робочих міжнародних групах щодо COVID-19, де обговорюються три категорії людини: до інфікування (профілактика), під час хвороби (лікування), після хвороби (відновлення). Власне, в Edem Medical ми займаємося і заглиблюємося у вивчення саме 1 і 3 категорій (профілактика та відновлення).

На сьогодні науково обґрунтованими способами зміцнення імунітету є прийом вітаміну С з дозуванням до 4000 мг/добу. Найважливіше вибрати вітамін правильно! Ми рекомендуємо вибирати перевіреного світового виробника. Вітамін С повинен бути в скляній банці.

Прийом вітаміну краще розділити на 2 прийоми після їжі, якщо шлунок переносить добре, тоді дозу можна прийняти одночасно після сніданку. Тривалість прийому: 2 місяці.

Також науково обґрунтованим способом зміцнення імунітету є прийом цинку з дозуванням від 15 до 30 мг/добу. Ми закликаємо обирати органічні форми цинку, адже цинк сам по собі токсичний, і класичні форми з аптеки потрібно приймати курсом не більше 20 днів, як правило такі препарати приймаються саме для лікування вірусної інфекції, а не для профілактики!

Серед органічних форм цинку: бісгліцинат, пиколинат, цитрат. 

Особливість препаратів з цинком - їхнє всмоктування за допомогою вітаміну В6, тому в пріоритеті комбіновані препарати: цинк + В6.

Зважаючи на ситуацію, які у вас очікування? Що зміниться у роботі комплексу? Який ви обрали напрямок розвитку на 2020 рік? 

Олексій Волошин:

Справді, 2020-ий виявився не таким, як були наші прогнози, втім, ніхто не скасовував гнучкість та вміння адаптовуватись, адже світ змінюється з неймовірною швидкістю. 

Ми переформатували наш план по доходах: цьогоріч очікуємо значне зниження доходу по конференц-сегменту, натомість очікуємо ріст кількості медичних гостей: не лише українських, а й гостей з-за кордону, коли закінчиться карантин, відкриють кордони та відновлять свою роботу авіакомпанії.

Зміни також стосуються медичних програм: зараз ми працюємо над розробкою нових програм відновлення здоров'я, зокрема над програмою відновлення після COVID-19: програма передбачає відновлення прохідності дихальних шляхів після перенесеної інфекції, друга програма спрямована на відновлення ШКТ (шлунково-кишкового тракту) після прийому антибіотиків.

Як вважаєте, COVID-19 вплине на стандарти готельно-ресторанного бізнесу в плані гігієни?

Олексій Волошин:

Так, це однозначно вплине на стандарти готельно-ресторанного бізнесу. Я переконаний, що в готелях візьмуть за постійну практику робити для гостей та працівників експрес-тести, ПЛР-тести, будуть вимірювати температуру. 

Загалом, COVID-19 внесе зміни в цілу індустрію, адже високі санітарно-гігієнічні вимоги стануть значно суворішими та будуть більш контрольованими.

Ті в індустрії, які нехтували санітарно-гігієнічними нормами і продовжать це робити, ймовірно, не “виживуть”, адже для гостя це буде питання №1, а ті,  хто дотримувався - будуть шукати інноваційні шляхи: в питанні дезінфекції, ергономічності та загалом правил контактування з гостем, бо просто відповідати санітарно-гігієнічними нормам вже буде замало!